خانه های غیرمعمول در سراسر جهان (1)

خانه های غیرمعمول در سراسر جهان (1)

خانه های غیر معمول در سراسر جهان(1)

امروز وب اسکان مجموعه ای از تصاویر خانه های جالب و منحصر به فرد از سراسر جهان ، از سکونتگاه های غاری و خانه های درختی گرفته تا پناهگاه های توپی شکل ، خانه های توالت شکل و خانه های قابل حمل را معرفی می کند.

1- خانه ای که بر روی صخره روی رودخانه درینا ساخته شده است ، در 22 مه 2013 در نزدیکی شهر غربی باجینا باستا ، در فاصله 160 کیلومتری (99 مایل) از بلگراد دیده می شود. این خانه در سال 1968 توسط جمعی از جوانان ساخته شده است. به گفته صاحبخانه خانه ، که از جمله کسانی بود که در ساخت آن نقش داشت ،بنظرمی آمد که صخره روی رودخانه مکانی ایده آل برای یک پناهگاه کوچک باشد.

 

2-خانه ای توالت شکل به نام هایووجا ، به معنای خانه ای برای برآوردن اضطرابهای  شخص ، در سوون ، در 46 کیلومتری (29 مایل) جنوب سئول ، در 9 نوامبر  2007ساخته شد.

 

3-خانه  هواپیمایی در روستای مزیارا ، لبنان ، در تاریخ 12 مه 2015 ساخته شد. مزیارا به  ساخت خانه های مسکونی که شبیه معابد یونان باستان و ویرانه های مصری و یا اینگونه خانه ها است افتخار می کند.

 

4-یک ساختمان غیرقانونی مشکوک که در 11 آوریل 2014 با پوشش گیاهان سبز واقع در بالای ساختمان مسکونی 19 طبقه در گوانگژو ، استان گوانگدونگ ، چین واقع شده است.  رسانه های محلی گزارش دادند که اداره اجرای قانون محلی در سال  2012 این سازه را کشف کرد ، اما از آن زمان تاکنون موفق به یافتن مالک نشده اند.

 

5-نمای داخلی یک اتاق گنبدی، یک خانه خورشیدی ، در نزدیکی استراسبورگ ، فرانسه ، در تاریخ 4 آگوست 2011ساخته شد. این خانه مانند یک خورشید غول پیکر سه بعدی طراحی شده است. در تابستان سایه است و دمای داخل سرد نگه داشته میشود. در پاییز ، زمستان و بهار ، نور خورشید از پنجره های بزرگ واردمی شود زیرا موقعیت خورشید در آسمان پایین تر است ، بنابراین فضای محیط را گرم می کند

 

6- نمای حدود 70 خانه گنبدی که توسط گنبدهای مستقر در ایالات متحده آمریکا در تاریخ 8 مه 2007ساخته شده است ، برای روستاییانی که خانه های خود را در اثر زلزله در روستای سامبرهارجو ، در نزدیکی شهر باستانی یوگیاکارتا اندونزی از دست داده بودند.

 

7- عطا در 11 سپتامبر 2008 حیاط خانه خود را که با شکل تمساح ساخته است ، این خانه در ساحل عاج پایتخت ابیجان ، قرار دارد. 

 

8- یک هتل جدید بلند در یک روستای دورافتاده در شمال سوئد  که هدف آن ارج مهادن خانه های درختی ساده به جهان است.

 

9- لیو ، 38 ساله چینی ، خانه خود را حمل می کند. ، او به عنوان یک کارگر مهاجر کار میکند. لیو با داشتن بامبو ، کیسه های پلاستیکی و ملافه ها ، خانه خود را به یک اتاق "قابل حمل" به طول 1.5 متر ، 2 متر با وزن حدود 60 کیلوگرم (132 پوند) تبدیل کرد تا بتواند با او به طور میانگین 20 کیلومتر حرکت کند

 

10- لوچرو هرناندز ، نوه بنیتو هرناندز و همسرش سانتا مارتا دو لا کروز ویارئال ، خانه در نزدیکی سان خوزه د لاس پیدراس ، در ایالت کوآویلا در شمال مکزیک ، در تاریخ 17 ژانویه 2013. برای بیش از 30 سال ، خانواده هرناندز در یک خانه آجری عجیب و غریب زندگی کرده اند که  دارای سنگی بزرگ به قطر 40 متر است که از آن به عنوان سقف استفاده شده است. این خانه در بیابان خشک کواهاهلا ، در حدود 80 کیلومتری (49 مایل) از مرز تگزاس قرار دارد.

 

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، به پشتوانه همراهی شما مخاطبین محترم ، سامانه مدیریت و نرم افزارشارژ ساختمان وب اسکان تلاش خواهد کرد تا در ادامه نکات کاربردی پیرامون بهبود مسائل حوزه آپارتمان نشینی و مدیریت آپارتمان را منتشر نماید .

https://www.theatlantic.com/photo/2015/06/unusual-homes-around-the-world/395432/

نظرات

    نظری ثبت نشده، شما اولین نفر باشید

ارسال نظر